Matouš Ruml - Rozhovor

1. srpna 2009 v 18:20 | Extan84 |  Novinky

Docela klameš tělem. Myslí si tvoje okolí, že jsi nezletilý?
"Už ne tolik jako dřív, kdy po mně v hospodě chtěli občanku. Ale pracovníci na úřadech mi tykají a zacházejí se mnou jako s dítětem."

Vnímáš nějakou změnu v okolí, od té doby, co jsi známý?
"Když se někde objevím a narážím na fanoušky, kteří chtějí
autogram, nevadí mi to. Jednou jsem hrál exhibiční hokejový zápas s Martinem Dejdarem a zlomila se mi hokejka. Nevěděl jsem, kam ji rychle odhodit a tak se jí ujal můj manažer, který ji hodil do publika. Docela jsem se divil, jak holky šílely."

Jaká byla tvoje první láska?
"V první třídě jsem se zamiloval do spolužačky, která se mnou seděla v lavici - byla děsně chytrá. Nikdy jsem jí své city nedal najevo. Jednou jsme se fotili na karnevalu, kde měla svatební šaty a vedle ní stál jiný kluk jako ženich. Tu fotku jsem nedávno objevil a můj sok na ní byl brutálně přeškrtán!"

Prý jsi zdatný kuchař, co patří mezi tvé specility?
"Řekl bych, že jsem spíš pekař. Mám takovou tradici: vždycky, když mám premiéru v divadle, upeču pro všechny dort. Začalo to už na konzervatoři klasickým tiramisu, pak jsem se naučil ještě výborný čokoládový a mrkvový dort."

Na čem si ještě ulítáváš?
"Rád blbnu se svým hlasem a napodobuji všelijaká zvířata a zvuky, třeba dinosaura, kuželky... Většinou tím dobře bavím společnost. Vlastně už jsem své dovednosti zúročil i v divadle, kde jsem do jednoho představení nahrál psí štěkot a slepičí kvokání."

Takže uvažuješ o práci ruchaře u filmu?
"To by bylo fajn! Doma si něco podobného vytvářím na počítači. Stříhám videa a do nich dosazuji různé zvuky. Není to ale tak jednoduché jak to vypadá, u filmu bych s tím asi nevystačil."


V Comebacku ti nedávno hledali holku přes inzerát. Podařilo se?
"To byla kulišárna ze strany scénáristického týmu. Dali na internet inzerát, že Lexa hledá holku. Musím přiznat, že mě to docela zaskočilo, dozvěděl jsem se o tom až z netu. Nakonec se přihlásilo asi 1 700 lidí, a výherkyně už je vybraná - objeví se také na obrazovce. Docela mě celá tahle akce pobavila, protože se prý přihlásilo i pár kluků!"


Matoušův sen

"Chtěl bych si otevřít malou kavárnu s knihovnou, kde bych mohl uplatnit své sladké výtvory. Ale to je dost vzdálená představa, potřeboval bych slušný kapitál."
CG!: Jak na to?
"Jednoduše: makat, makat a makat! Myslím, že když člověk něco fakt hodně chce a snaží se k tomu směřovat, nakonec dosáhne svého."

Matouš poprvé přičichl k herectví jako šestiletý a od té doby bere
divadlo a natáčení jako neodmyslitenou součást života. Kromě Comebacku jsi ho mohla vidět v seriálu Letiště nebo v pohádce Lesní země.

Zdroj mé SBéčko:janca-comeback.blog.cz


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 janča - sb janča - sb | Web | 2. srpna 2009 v 8:19 | Reagovat

máš u mně ten diplomek

2 janča - sb janča - sb | Web | 2. srpna 2009 v 8:21 | Reagovat

promin omysl sry

3 Kaťulik Kaťulik | Web | 2. srpna 2009 v 9:23 | Reagovat

Super a ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
!!!Používej při kopírování!!!